דף ראשי מנוי לצפייה במידעים לבניה משכנתאות מערכות מיזוג אוויר ספק אבן ושיש יצירת קשר
גזוזטרה מרפסת ישראלית ייעוץ ופתרונות קרינה אחזקת מבנים אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל
אקסלנס הנדסה
ספיר תקשורת
ג עואודה הנדסה ובניה
מנרב אנשים בונים הצלחות-רישום קבלנים
דרך החלון -ניקוי חלונות בגובה
קונקריט חב' לבניה ושיפוצים
אפומנדו אדריכלים
א.אבירז ייזום ובניה
אחים סעדון בניה ושיפוצים
דלתות פולימר א.ק בע"מ
 דף ראשי > בונים אונליין משכנתאות
בונים אונליין משכנתאות

כל מי שאי פעם בנה בית, או חשב לבנות בית, ודאי הבין עד כמה גדול השוני בין רכישת קרקע ובנייה, לבין רכישה של דירה או בית מן המוגמר. למרות התהליך המאתגר, לבנייה של בית יש יתרונות כספיים, ויתרונות "ערכיים" יותר. אם אתם אלה האמונים על בניית הבית, סביר שבסופו של תהליך מפרך תמצאו עצמכם סועדים, צופים בטלוויזיה וישנים בבית חלומותיכם.
בניית בית חלומות מורכבת מ-2 שלבים עיקריים:

  • קניית הקרקע.

  • בניית הבית.

כשתחשבו את העלויות של התהליך כולו, חשוב שתקפידו לשים לב להוצאות של שני השלבים, רק כך תדעו בדיוק מהו גובה הסכום הנדרש. כך תוכלו לתכנן בדיוק את גובה המשכנתא, ההון העצמי הנדרש, ובאיזה שלב בתהליך תוציאו כספים (וכמובן – כמה תוציאו בכל שלב מתוך המשכנתא). תכנון תקציבי לקוי יגרום לכם להוצאות בלתי צפויות ועשוי לעכב את הולדת הבית.
מחירה של הקרקע יחסית פשוט לחישוב. עלויות הבניה – ובכן, כאן הסיפור מסתבך. בלי היכרות מושלמת עם תחום הבניה (והאמת, מעטים מעורים בכל העלויות של בניית בית) יהיה לכם קשה לחשב את העלויות המדויקות. כאן באתר "בונים אונליין" תמצאו אפשרות ייחודית לחשב את עלויות הבניה. באתר תמצאו מחשבון לחישוב הוצאות הבניה לבית פרטי, להרחבה של בית פרטי, עלויות לשיפוץ דירה וכן לעלויות נוספות הקשורות בבינוי ושיפוץ.
לאחר שהמחשבון יאמר את דברו, סביר שתזדקקו למשכנתא שתממן את כל תהליך הבנייה (אם לא, שפר מזלכם). משכנתא שכזו תשוחרר בחלקים, לפי התקדמות הבנייה (שלד, פנים, חוץ, גמר). משכנתא מדורגת שכזו תאפשר לכם לשלוט בהוצאות המימון שלכם ובתקציב הפרויקט כולו.

אל תלכו שולל אחר מבצעי משכנתא
בנקים שונים מציעים תנאים שונים ומבחר מסלולים למשכנתאות. כל הבנקים יציעו לכם "מבצעים" ויבטיחו שאצלם תוכלו לחסוך סכומים גדולים בלקיחת המשכנתא. חלק יציעו דחיית תשלומים, חלק יציעו הטבות נוספות, אולם אל תלכו שולל – המסלולים והתנאים שהבנקים מציעים נועדו למשוך אתכם פנימה אל הבנק, ואל הפגישה עם נציג המשכנתאות, אולם הם לאו דווקא מיטביים עבורכם.
ההחלטה היכן כדאי לקחת את המשכנתא בסופו של דבר, נעוצה אך ורק בתנאים אותם תקבלו מהבנק, ובהתאמתם ליכולת ההחזר שלכם. תנאי המשכנתא צריכים להתאים לכל לקוח באופן אישי, מאחר שלכל נוטל משכנתאות יש יכולת החזר שונה, הון עצמי שונה, וצרכים ויכולות שונים.
לדוגמה, מרבית נוטלי המשכנתאות שמים לב לריבית המוצעת להם ולא למסלול. זוהי טעות, מאחר שכאשר לוקחים ריבית מסוימת לא לוקחים בחשבון את עליית המדד והפריים והבנקים למשכנתאות לא מציגים זאת בצורה ברורה. 
ברור שהרוב המוחלט של הפונים לבנקים למשכנתאות אינם מתמצאים בתחום.
המושגים, התנאים, ההתלבטויות בין המסלולים ובין הריביות, וההשלכות של כל אלה מצריכות פניה ליועץ משכנתאות מקצועי.
יועץ מקצועי ילווה אתכם באובייקטיביות, למסלול הטוב ביותר, בריביות הטובות ביותר ובתנאים המתאימים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.
יועץ מקצועי יתפור לכם חליפת משכנתא התפורה בדיוק למידות שלכם.


אנו ממליצים לכם למלא שאלון תמציתי ביותר לצורך קבלת סטאטוס ראשוני של מצבכם רגע לפני לקיחת המשכנתא או לפני מחזור משכנתא קיימת .
בהמשך נשלח אליכם למייל 2 טפסים אותם יש למלא ורק לאחר בחינה של הדברים נוכל לקיים פגישת ייעוץ .
שימו לב, יש באפשרותכם לבחור אחד משני המסלולים : 
ייעוץ משכנתא
- פגישה שבה נכין יחד את התמהיל הכי מתאים לנתונים הפיננסים שלכם לצורך קבלת משכנתא (בחירת מסלולים /ריביות/החזר חודשי /רשימת טפסים לבנק וכו'), ומכאן אתם יכולים לפנות עם התמהיל שהוצאנו עבורכם לבנק (שכמובן נוכל להמליץ לכם עליו) ולבקש משכנתא עפ"י התמהיל שבידכם.
מסלול זה מוזל יותר למי שמעוניין להתנהל לבד מול הבנקים.
ליווי משכנתא - לאחר פגישת הייעוץ והכנת התמהיל, נלווה אתכם בכל התהליך (איסוף ניירת הדרושה לבנק/פגישות בבנקים/קבלת אישור עקרוני/חתימה על משכנתא) . 

                                             שאלון למתעניין

 

 
מטרת המשכנתא:
שווי הנכס הנרכש בשקלים חדשים:
הלוואה מבוקשת:
שנים תקופת ההלואה המבוקשת:
פרטי הנכס הנרכש:
אזור הנכס
פרטי הלווה:
שם פרטי: שם משפחה:
טלפון נוסף: טלפון:
שנת לידה: אימייל
מספר ת.ז.:
עצמאי: שכיר:
עיסוק:
    הכנסה חודשית נטו:
פרטים נוספים:
כן: לא: האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר:
כן: לא: האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי:
כן: לא: במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא:הערות:
This Is CAPTCHA Image  קוד אבטחה

הנני מאשר/ת שקראתי את תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.
 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: [email protected]
בניית אתרים ושיווק באינטרנט